NOWA PARTIA JARUZELSKIEJ?!
10:01
Po prostu: Jerzy Urban
1:44:04
2 miesięcy temu
Q&A czerwiec 2021 cz.1
1:18:04
3 miesięcy temu
Nie tylko życzenia...
1:39
5 miesięcy temu
Rzucam rękawicę...
1:25
6 miesięcy temu
UWAGA UWAGA! WIEKOPOMNA CHWILA
1:19
Komentarze
Koko Kokowski
Koko Kokowski 54 minut temu
A platfusy Urbanowi nie dały by tych pieniędzy to siedzi cicho :DDDDDDDDD
thepathfinderxx84
thepathfinderxx84 Godzinę temu
Bardzo cenie sobie Pani wywiady, dziękuję za kulturę i obiektywizm. Może zaprosiłaby Pani Sumlińskiego, z jednej strony porusza ciekawe tematy, z drugiej wydaje się manipulować źródłami. Jestem bardzo ciekaw czy poradziłby sobie u Pani...
Lusia
Lusia 2 godzin temu
kiedy pierwsze zajęcia?
Koko Kokowski
Koko Kokowski 3 godzin temu
Co do szczepionek których Kopacz nie zakupiła to wynikało tylko z tego ,że rząd przejebał pieniądze i nie było na te szczepionki ich stać! dzięki Bogu!
p g
p g 3 godzin temu
Oglądając materiał poczułem się na Marcin Najman na ringu - znokautowany ;) Choć mocno pozytywnie
Koko Kokowski
Koko Kokowski 3 godzin temu
Chyba nikt w dzieciństwie nie targał nikogo za uszy jak jego :)
Tom Tom
Tom Tom 3 godzin temu
Zanussi .. ten od chłopców na dworcu ?? O tym Zanussim pani mówi pani Moniko? To on mądrze mówi? Serio zaprosi pani tego typa?
Łukasz Lenczewski
Łukasz Lenczewski 3 godzin temu
Nie znalem goscia wczesniej i wpierw myslalem, ze o wreszcie jakis "lewy" ktorego mozna posluchac, wywazony zdaje sie, logicznie myslacy,,,ale z kazda minuta nadzieja sie zmniejszala. Zgadzam sie z kilkoma obserwacjami, np. co do nauki metody naukowej, covida itd, ale mam wrazenie, ze gosc chodz oczytany i z tytulami jest bardziej ideologiem lewicy a nie filozofem i naukowcem, na ktorego sie w tym wywiadzie kreuje. Miesza podstwowe pojecia np.: konsumpcjonizm z kapitalizmem. W analizie naszej tabuizacji smierci nawet nie zajaknal sie o laicyzacji spoleczenstw zachodnich. Przeciez to religie ksztaltowaly przez tysiaclecia podejscie ludzi do smierci. I to nie ma znaczenia ze gosciu jest antyreligijny (chyba ma materialistyczne poglady), bo mowimy tu o religii jako fenomenie kulturowym, ktory chcac niechcac definiowal podejscie do smierci w naszej cywilizacji od setek, tysiecy(?) lat. Kreowanie sie na naukowca i nie wspomnienie nawet o tym uwazam, za przyklad jak ideologia wypiera chwalona przez goscia bezstronna nauke. W calym wywiadzie takich momentow niekonsekwencji, przemilczen, unikow jest kilkanascie. O wyzywaniu katolikow od glupkow, coraz wtracajac o potrzebie dialogu nie wspomne.
Zmieniamy Internet
Zmieniamy Internet 3 godzin temu
Super, dialog jest ważny a komunikacja dziś to Internet, może już czas się edukować jak to działa? Zapraszam :) Patrz na moją nazwę użytkownika i awatar.
Krzysztof Skorupski
Krzysztof Skorupski 4 godzin temu
KULT - Arahja
Daniel Wawrykiewicz
Daniel Wawrykiewicz 5 godzin temu
Piekna rozmowa. A temat smierci chyba najwazniejszy, daje do myslenia.
ariel anex
ariel anex 5 godzin temu
Polski szczaw
Rafał Mikucki
Rafał Mikucki 5 godzin temu
Super pomysł, bo naprawdę aż serce boli jak wzajemnie się nienawidzimy. Czy to coś da to już inna sprawa, ale im więcej takich inicjatyw tym większa nadzieja na normalność. Dziękuję i pozdrawiam Pani Moniko
Martyna Grewling
Martyna Grewling 5 godzin temu
Świetna inicjatywa, Pani Moniko! Pozdrawiam serdecznie z Edynburga 🥰
karabarz karabasiński
karabarz karabasiński 6 godzin temu
Wszyscy mają wielki pociąg do córki generała który ( będę delikatny) niezbyt chlubnie zapisał się na kartach naszej historii. A tutaj konfedaracja Mentzen, Braun hop do Jaruzelskiej. Poliryczni dyletanci amatorzy i tyle.
Andrzej Kmicic
Andrzej Kmicic 6 godzin temu
Dzień dobry. A czemu nie partia Moniko? Już pisałem czemu na Ty. Mój wymarzony parlament to ludzie Twojego pokroju tylko różnych poglądów. Szacunek dla drugiego człowieka, wysłuchanie jego poglądów, wymiana myśli, kultura osobista, kultura słowa. Mijamy się z poglądami trochę ale Tobie i sobie tego życzę. Pozdrawiam.
Tomasz Skobi
Tomasz Skobi 6 godzin temu
Marcinie, powodzenia, i pozdrawiam Panią Monikę Nie będę rozdrabniał się ale może Marcin bez filozofi Cie proszę 😊fizyka jest lepsza od meta, bo potem to tylko jest szaleństwo, poszukiwać możemy potem tylko, właśnie czego?
goli4t18
goli4t18 7 godzin temu
Nie mogę wypowiedzieć się za wszystkich zwolenników "zakazu aborcji", ale ja osobiście nie widzę niekonsekwencji w niepostulowaniu tego samego wymiaru kary za hipotetyczne dokonanie aborcji w atmosferze postulowanych pomysłów na jej zakaz. Jako zwolennik kompromisu aborcyjnego traktuje proponowanie takiego wymiaru kary jako takiego schylania czoła ku myśleniu, że aborcja nie jest czymś moralnie oczywistym, więc ciężko stawiać się na piedestale moralnym traktując równocześnie dokonanie aborcji z morderstwem dorosłego człowieka.
Wiesław Poszewiecki
Wiesław Poszewiecki 8 godzin temu
Życzę milionów polubień temu setnemu kanałowi 😀
Marcin Lepiarz
Marcin Lepiarz 8 godzin temu
Jestem pełen podziwu, to chyba nie była łatwa rozmowa? Mnie ukuł tylko komentarz o "aspirynie". Sam jestem zaszczepiony, jednak potrafię sobie wyobrazić osobę o innych przekonaniach dająca przykład o powikłaniach związanych z grypą...
P7 KOH
P7 KOH 9 godzin temu
…Marcin zakreciles sie, tu ochrona zycia a po chwili kara smierci, to jak w koncu uwazasz??
szpackyu
szpackyu 9 godzin temu
wolalbym zeby jednak filozof opowiadał o filozofii a nie o polityce. było fajnie do mniej więcej 1:15 ... i zeby nie bylo ze jestem prawicowcem.
OrtegaX
OrtegaX 10 godzin temu
Uczestniczył w walkach na ulicy ale o puszki po piwie z menelami
DominoMiód
DominoMiód 10 godzin temu
Dobra rozmowa. Brawo panie Marcinie :)
Obywatel Rzeczypospolitej Polski
Obywatel Rzeczypospolitej Polski 10 godzin temu
Z tą partią to być może całkiem dobry pomysł pod warunkiem utrzymywania klasy i rzetelności jak to ma miejsce w przypadku konfederacji, przecież z założenia ona(partia) ma się wyróżniać, bo po co kolejne byle coś co zalega obecnie na lewicy w parlamencie. Można nawet powiedźieć że jest deficyt na merytoryczną lewicę
darkez
darkez 11 godzin temu
No tak, w komentarzach zachwyty nad racjonalną i wartościową rozmową, więc od razu wiadomo z jakiej partii jest ta Pani XD
Ryszard Cybulski
Ryszard Cybulski 11 godzin temu
Do dobrze że pani tą partie nie zakłada ,proszę uszanować akceptację przez ludzi panią jako niezależny od reżimu byt ,w pani sytuacji jest bardzo wiele.
McCroo
McCroo 12 godzin temu
Proszę nie wrzucać takich tytułów.
&Loulou
&Loulou 12 godzin temu
Na lewicy brakuje kogoś takiego jak PANI!!!
Obywatel Rzeczypospolitej Polski
Obywatel Rzeczypospolitej Polski 12 godzin temu
Problem pod protekcją lewicy - Jak dzisiaj wygląda to ślubowanie hipokryty: ślubuję wyszczepić wszystkich wiernie, tak mi dopomóż pfizer i wszyscy inni sponsorzy
Jaroslaw Piwar
Jaroslaw Piwar 14 godzin temu
Nie lubię komunistów. Kiedyś byłem mentalnym lewakiem ale traktuję to jako przebytą chorobę. Pamiętajmy jednak o 5 przykazaniu.
azoxaj
azoxaj 14 godzin temu
czemu ludzie dają łapki w dół bo nie podobają im się wiceminister zamiast ocenić wywiad ...
johny2471
johny2471 14 godzin temu
A Szymon będzie?
Monika Jaruzelska zaprasza
Monika Jaruzelska zaprasza 12 godzin temu
Mam nadzieję: )
Jareczek
Jareczek 14 godzin temu
Pani Jaruzelska nie zakłada partii, po prostu chce zarobić na warsztatach :) Oszczedzę wam oglądania i szukania: cena 1230zł.
MarkLex5
MarkLex5 15 godzin temu
ja do dzisiaj nie wiem co jest pięć
KArol Małopolski
KArol Małopolski 15 godzin temu
Pani Moniko, nazwa szkoły jest opaczna: dia-log to podział na dwie części, przeciwne sobie. Taka nazwa opaczna jest uświęcona dia-logiem teologicznym, dia-logiem kulturowym i dia-logiem małżeńskim. Dia-log przybiera postać zróżnicowaną: od kłótni (dominujący komponent emocjonalny), przez polemikę (formę nieograniczonej w czasie wymiany poglądów), rozmowę (neutralna forma wypowiedzi), merytoryczny spór, po sformalizowaną (uzgodnioną regulaminem) debatę.
J W
J W 15 godzin temu
Słuchałam Pana Stawiszyńskiego z zainteresowaniem, ale przy opini o szczepionkach niestety nie podzielam, argumenty że te szczopionki są przebadane chyba Pan przesadził
Karolina Sobierska
Karolina Sobierska 16 godzin temu
Kwestia DSM-V została bardzo uproszczona. Większość tych wypowiedzi to spekulacje kogoś kto nie ma wiedzy w tym zakresie. Każda diagnoza to przede wszystkim "clinical judgment". Nie znam psychiatry, który postawiłby diagnozę depresji osobie, która miesiąc temu straciła kogoś bliskiego. Co nie oznacza, że być może coraz większa nieumiejętność przeżywania tych emocji i skutki jakie to niesie dla zdrowia psychicznego ma swoje źródła także w kulturze, a zwrotnie wpływa na różne dziedziny życia.
Marek Kondrad
Marek Kondrad 17 godzin temu
Dziękuję. Mentalnie wspieram. Liczę, że wygospodaruję czas na Szkołę Dialogu
Dawid Nazir
Dawid Nazir 17 godzin temu
Czy to nie jest chichot historii. Pani Jaruzelska zakłada szkołę dialogu z narodem.
Marta Kizner
Marta Kizner 17 godzin temu
Jak tylko zobaczyłam, że Państwo będą wspólnie rozmawiać, to pomyślałam, że to wspaniale 😊
Janisz
Janisz 17 godzin temu
Wspaniały pomysł. Dialog jest możliwy z jednostkami inteligentnymi i rozumnymi, a wśród polskiego społeczeństwa jest to "gatunek" wystepujący raczej rzadko. Zresztą, sam już nie wiem - gatunek czy sort.
Zofia Węgrzynowicz-Bogiel
Zofia Węgrzynowicz-Bogiel 17 godzin temu
Świetny pomysł! Bardzo mi się podoba!
mietek Puchalski
mietek Puchalski 18 godzin temu
👌👏👏
Mariusz Major
Mariusz Major 19 godzin temu
Sofa do czyszczenia, do tapicera, albo najlepiej nową tam kupić.
Jacek Fordon
Jacek Fordon 19 godzin temu
Czytając komentarze wszyscy są zachwyceni pomysłem Pani Moniki / szkoła dialogu dla dwunastu osób z pośród ponad stu tysięcy subskrybentów/. Szału nie ma.Mam takie wrażenie, że ludziom wystarcza lizanie czegoś przez szybę. Mało to praktyczne i przyjemność wątpliwa ale zachwyt jest choć mało to ambitne.
Bogo
Bogo 19 godzin temu
Ten wywiad to jeszcze jeden dowód na to, że filozofia to nauka ludzi dojrzałych. Wiedza teoretyczna, niepoparta doświadczeniem życiowym jest trochę słaba. Ten młodemu człowiekowi potrzeba jeszcze dużo czasu, aby osiągnąć jakiś poziom. Widać też duży wpływ Internetu w jego pojmowaniu świata. Brawa dla Pani Moniki.
Kacper Jaworski
Kacper Jaworski 19 godzin temu
Marcin Chmielowski
Jan Gorlach
Jan Gorlach 19 godzin temu
to mnie pani rozczarowała, bo myślałem ze Pani będzie tworzyć nowa partie, i przeniesie Pani stolice z Warszawy do Krakowa. Mam nadzieje ze to niewykluczone!
Obywatel Rzeczypospolitej Polski
Obywatel Rzeczypospolitej Polski 20 godzin temu
Typowe że lewica ma słowa piękne a czyny potworne w morzu krwi skąpane
Marek K
Marek K 21 godzinę temu
Pamięta Pani może taką myśl Ojca Demello, że człowiek żeby być szczęśliwym wystarczy żeby zrobił tylko jedną rzecz, zmienił całe swoje życie... Bardzo pragnę wyprowadzić Panią z równowagi, tym co napiszę... Ujmę to brutalnie... Mamy 2 otwory którymi wydalamy PRZETWORZONE TREŚCI... Co Pani chce uzyskać?! Kilkadziesiąt przypadkowych osób uczyć (szkolić) jak w sposób empatyczny mają wydalać przetworzone przez mózg treści, na które to treści, nie wiadomo co się składa?! Czyli serek w papierek i mamy cukierek? To Pani mam tłumaczyć że nie ma zdrowego dialogu, bez zdrowej wrażliwości emocjonalnej i norm moralnych dzięki którym wiemy jakich granic nie wolno nam przekraczać? Marnuje Pani swój potencjał i możliwości... Chce Pani zrobić COŚ naprawdę dobrego, to proszę wniknąć w istotę problemu... CO JEST PRZYCZYNĄ ŻE DOROŚLI LUDZIE potrzebują uczyć się tego co jest jednym z wyróżników człowieczeństwa czyli zdolności porozumiewania się dla dobra wspólnego..., zresztą tym przecież chyba zajmuje się teraz wielce uduchowiony, znany Pani dobrze guru, szlifując nie douczonych polityków nie przejmując się że szkodzi w ten sposób nam wszystkim gdyż jednym z gorszych nieszczęść w naszym kraju są elokwentne licencjaty... Nie dorosłymi a ich dziećmi i wnukami należy się zająć!!! W naszym kraju trzeba prawie WSZYSTKO WY WRÓCIĆ DO GÓRY NOGAMI a zacząć KONIECZNIE od systemu szkolnictwa, przestać EDUKOWAĆ i NAUCZAĆ A zacząć znowu wychowywać.WYCHOWANIE zaś uznać za wartość NAJWYŻSZĄ i cel NADRZĘDNY. Nie polityka, lecz TRWAŁE zmiany pro SPOŁECZNE... Z Pani szczytu pewnie tego nie widać, więc proszę zejść na dół... Powoli wchodzimy w stan wojny, nie tylko między sobą, ale i strukturami państwa... Proszę, tym razem ZDECYDOWANIE stanąć po odpowiedniej stronie barykady. Pani akurat miała by możliwość Przygotowania i zebrania mądrego zespółu ludzi, by w wybranych szkołach wdrożyć pilotażowe programy wychowawcze które dadzą dzieciom szansę na ich prawdziwy rozwój wewnętrzny, rozumienie emocji i uczuć, tak swoich jak i otoczenia, poznanie korelacji między czynnikiem, emocją, uczuciem, odczuciem, myślą, ciałem i w efekcie słowem, zdaniem... procesów które prowadziły by do czerpania przyjemności z poznawania otaczającego je świata w którym NIE rywalizacja, przemoc i kasa są wyznacznikami wartości człowieka lecz jego osobowość duchowa... Słyszałem że dzisiaj za radykała, uważa się czlowieka który na pierwszym miejscu stawia normy moralne i etyczne, zamiast pieniędzy... Tak se po bzycałem... Dzień dobry...
Marek K
Marek K 3 godzin temu
... Pani ciągle chyba szuka jeszcze odpowiedzi na TO najważniejsze pytanie..., a wystarczy zburzyć mury, stawiane własnej wyobraźni i przyjąć że ona nie może mieć granic, bo wyobraźnia nasza ma potencjał dążenia do nieskończoności ..., tak tej złej, jak i tej dobrej, pytanie którą wybieramy, bo tylko jedna prowadzi w dobrą stronę... żeby rozpalić ognisko, wystarczy jedna zapałka... Wie Pani przecież że żadne z Pani spotkań, nie przekształci naszej rzeczywistości na lepszą a jedynie z tonizuje może emocje niektórych oglądających... Proszę uwierzyć że to łatwe i podjąć decyzję by wejść z pasją w żywioł TWORZENIA NOWEJ RZECZYWISTOŚCI, zaczynając od rzeczy najprostszych ale też społecznie najważniejszych..., np. nawet w dzisiejszych warunkach, można prawie bez kosztów otworzyć gabinety dentystyczne i lekarskie w większości szkół podstawowych... Pamięta Pani takie dwa wersy z Miłosza? : "... kiedy w naszym kraju wreszcie coś się zmieni? Gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy i w kurwieni." Myślę że TO jest TEN CZAS, Pani redaktor, by ludzie o podobnej do Pani wrażliwości, przyjęli na siebie odpowiedzialność powołania zespołów które w świetle kamer przedstawiły by społeczeństwu do wstępnej akceptacji, propozycję SPÓJNEJ WIZJI PRZEMIAN SPOŁECZNYCH i ADMINISTRACYJNO-SAMORZĄDOWYCH w naszym kraju... Jeśli do tego nie dojdzie to DEGENERACJA kolejnych pokoleń dzieciaków nastąpi lawinowo i staną się oni kolejnymi ofiarami zdegenerowanego systemu społ - politycznego, ksztaltowanego przez zdegenerowanych tzw. Polityków....no i niestety dziennikarzy też... a potem będzie już tylko gorzej... Wariat, szaleniec czy opętany, być może zastanawia się Pani teraz..., jest jeszcze trzecia możliwość. Znając swoją wartość, bez zbędnej skromności twierdzę że to właśnie ta trzecia jest prawdziwa... Bez współdziałania jednak z innymi ludźmi, czuję się bezsilny... Proszę nie pomylić szaleństwa z natchnionym wizjonerstwem i podjąć właściwą decyzję... Pozdrawiam z uśmiechem...🌷🌷🌷
Monika Jaruzelska zaprasza
Monika Jaruzelska zaprasza 14 godzin temu
Panie Marku, zgadzam się z większością treści , które Pan tu umieścił. Optymistką też nie jestem, chociaż jakbym mogła zrobić tę jedną rzecz... : ) Przepraszam z całego serca, że nie wyprowadził mnie Pan z równowagi. Może następnym razem się uda.Pozdrawiam serdecznie.
damnedmadman
damnedmadman 22 godzin temu
Oj, pan Tomek bardzo się zaplątał w tym swoim relatywizowaniu prawa do wolności.
Twój Stary
Twój Stary 23 godzin temu
Mazurek już pewnie czeka w kolejce, czy tam po kolejce xD
damnedmadman
damnedmadman Dzień temu
Proszę mówić mniej yyyyy i eeeee 🙂
Tomek G
Tomek G Dzień temu
Bralczyk to nudziarz :(
Tomek G
Tomek G Dzień temu
I jesscze dotego pinda swps-a :O
Leepek
Leepek Dzień temu
nie obchodzi mnie nazwa partii, ale błagam niech skrót od niej będzie PZPR
Karol Werema
Karol Werema Dzień temu
Marcin Najman nie jest taki zły facet po studiach tylko pali głupa dla spraw materialnych proste; )
Sebastian Miszczak
Sebastian Miszczak Dzień temu
Pani Moniko przecież Tomasz Siemoniak już się publicznie zarzekał, że na urodzinach u redaktora Mazurka nie rozmawiał z żadnym PiSowcem, a jakby jakiś nie daj Boże do niego podszedł to naplułby mu do kieliszka. Powodzenia w nowym projekcie i pozdrawiam.
Ja Lewando
Ja Lewando Dzień temu
Cześć Monia ! A tak naprawdę Pani Moniko :) Skąd ten szal... ? Przecież to dopiero początek jesieni :) Co do szkoły dialogu to super inicjatywa. Potrzebujemy tego w tym kraju. Edukacja w zakresie komunikacji kuleje w tym kraju. Dużo zdrówka Pani Moniko !
Monika Jaruzelska zaprasza
Monika Jaruzelska zaprasza 14 godzin temu
Zdrówko się przyda , bo dopadło mnie przeziębienie. Stąd ten szal...Pozdrawiam najserdeczniej.
kajtek
kajtek Dzień temu
Jako dziennikarkę Panią lubię za profesjonalizm, kulturę, obiektywizm, nieużywanie krzyku i nieprzerywanie. Boję się, że kiedy wejdzie Pani do polityki to Panią znienawidzę :D Może już po prostu nie wierzę w szczerość polityków, wszyscy nasz naród niszczą, jeden sprawia, że Polska jest podnóżkiem USA, drugi że Niemców, trzeci Rosjan a czwarty Izraela. I tak w kółko :/ A nawiązując już do narodowości to pozwolę sobie po raz kolejny zasugerować gościa, profesora Mariusza Kowalskiego, geografa, specjalistę z zakresu geografii politycznej, geografii ludności i geografii historycznej. Myślę, że taka rozmowa miałaby potencjał na ciekawą, szczególnie że Pan profesor, jak na profesora zajmującego się tą tematyką, ma dość niepopularne (przynajmniej oficjalnie) poglądy nt naszych (tzn części z nas) przodków.
Aleksander Sułkowski
Aleksander Sułkowski Dzień temu
Proponowałbym zaprosić Łonę (Adama Zielińskiego), jest wspaniałym rozmówcą, posługującym się pięknym językiem polskim, z jakąś taką lekkością i fantazją. Pozdrawiam serdecznie
Justyna Hoitz
Justyna Hoitz Dzień temu
Pozdrawiam z Bonn. Z przyjemnością wezmę udział w Pani zajęciach.
pan dzban
pan dzban Dzień temu
Taka powinna być opozycja. Mądry pan ten jest.
Ania Magdalena
Ania Magdalena Dzień temu
Wspaniały pomysł. A przy okazji… Pani ojciec był wspaniałym człowiekiem! Szkoda, że ta nowa IV RP (1997-do dzisiaj) próbowała go zdemaskować/upokorzyc.
Andrzej
Andrzej 15 godzin temu
@Ania Magdalena Typowe dla lewicy, cierpią na sklerozę gdy rozmawia się o konkretach. A może Bilomag pomoże ?
Danusia
Danusia 16 godzin temu
Jakieś fakty na poparcie tych stwierdzeń!?
g83
g83 Dzień temu
zdemaskować ? Rozwiń proszę[email protected] Magdalena
Ania Magdalena
Ania Magdalena Dzień temu
@g83 Przypomnij mi prosze jutro, OK? Odpowiem Ci...
g83
g83 Dzień temu
zdemaskować ? Rozwiń proszę.
Wojciech Hejnar
Wojciech Hejnar Dzień temu
Jak zobaczylem jej wywiad z urbanem urbana to maska opadla dno i wodorosty .
Jakub Tomczak
Jakub Tomczak Dzień temu
Partia dialog? Szymon Hołownia lubi to :v
Jan Winnicki
Jan Winnicki Dzień temu
Pni Moniko oby to wszystko wypaliło!
Bartosz Dobrowolski
Bartosz Dobrowolski Dzień temu
1. Dla mnie seks oralny jest ohydny. 2. Zespół Hovera nie istnieje. Nie ma w historii nauki ani jednego przypadku, że ktoś był homofobem w celu ukrycia homoseksualizmu. 3. mnie seks lesbijski brzydzi. 4. homoseksualiści wcale nie mają innej budowy mózgu, niż hetero. 5. Psychotropy nie działają tylko pogarszają sytuacje. 6. Dzieciom z depresją psycholodzy tylko pogarszą stan.
krzysiekk910
krzysiekk910 Dzień temu
Pani Monice jestem w stanie wybaczyć ten clickbait
syrena 105
syrena 105 Dzień temu
Zauważyłam, że Pani i Jej goście mówią tak, jakby brali lekcje dykcji.
Adi Adi
Adi Adi Dzień temu
Uwielbiam zasypiac przy Pani głosie
M P
M P Dzień temu
Komentarz dla statystyk
Joanna Mikka
Joanna Mikka Dzień temu
Piszę się na ten projekt. Żeby umieć konstruktywnie myśleć i dyskutować trzeba najpierw poznać język, którego się używa.
Pomiń Reklamy
Pomiń Reklamy Dzień temu
Pozwolę sobie zauważyć, będąc notabene żywo zainteresowany Pani działalnością, że skoro była Pani łaskawa napomknąć o dialogu i niedogadywaniu się w gruncie rzeczy Polaków. A mianowicie postuluję, aby spory i konflikty rozwiązywać kiedy już się nie udaje werbalnie także przy pomocy limitowanej, w z góry określonych granicach i szczegółowo rozliczanej na bieżąco siły fizycznej. Lepiej bowiem aby zawczasu przewidywać i torować oraz kanalizować odpowiednio i tak niezbędną tu i ówdzie czasami przemoc niż, aby miało się to bezładnie w niekontrolowany sposób rozlewać i piętrzyć. Albowiem czasami człowiek musi uderzyć, żeby sprawy mogły pójść na przód. Przeto głoszę, dobra przemoc nie jest zła, znaczy się w dobrej wierze. Pozdrawiam.
Szymon Sobalak
Szymon Sobalak Dzień temu
Pani Moniko tylko nie "Fundacja Otwarty Dialog" 😄 to się źle kojarzy !
marek karkowski
marek karkowski Dzień temu
a dlaczegoz to parti dialog Pani nie zaklada ??? - nie twierdze ze nam po drodze - ale akurat Pani - dialog , kultura polityczna i budowanie pozadanych standartow w naszej schamialej polityce wychodzi - hektolitry pomyj popisu czy wypier....j lewactwa moze sprawic ze nie tylko Pani wejdzie do knesetu ale i premierem zostanie - okupacja tak czy tak - ale jej forma nikomu nie jest obojetna
Pawel T
Pawel T Dzień temu
Clickbait :(
thigrand
thigrand Dzień temu
A szkoda, lewica z mózgiem mogłaby się okazać ciekawym punktem na mapie politycznej.